Capital Market

Nulla ultricies sollicitudin pharetra. Curabitur libero dui, adipiscing consequat tristique eget, consectetur ultricies velit. Nullam lacinia scelerisque enim, eget pharetra diam ornare eget. Pellentesque sodales interdum turpis, in adipiscing justo ullamcorper at. Nam placerat, nunc eget imperdiet ultrices, augue leo scelerisque augue, ut ornare diam sapien id massa. Sed a pellentesque erat. Duis non enim nibh. Suspendisse blandit, sem id viverra mattis, massa dui elementum erat, sed semper diam risus nec libero. Etiam condimentum faucibus orci, eget accumsan est congue vehicula. Proin cursus felis sit amet ligula mattis quis faucibus elit gravida. Nam vitae metus elit. Suspendisse id nulla lorem.
Mgr. Tereza Smutná je absolventkou na Právnické fakultě Masarykovy Univerzity. Během studií se zúčastnila studijního pobytu na University of Bialystok. Úspěšně složila zkoušku z anglického jazyka FCE (First Certificate in English) a dále odbornou zkoušku z právnické angličtiny ILEC (International Legal English Certificate). V advokacii pracuje od roku 2009 a věnuje se zejména právu občanskému, pracovnímu a trestnímu. Dále působí jako rozhodce Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky.

Mgr. Tereza Smutná

advokátka a jednatelka

Mgr. Vilém Vinopal vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity. Působil jako právník v lázeňské skupině zahrnující mimo jiné Léčebné lázně Bohdaneč a.s. a Lázně Teplice nad Bečvou a.s. Pracoval také ve Fakultní nemocnici Hradec Králové, kde se věnoval zejména obchodnímu právu a problematice veřejných zakázek. Jako advokátní koncipient pracoval v advokátních kancelářích v Brně a v Pardubicích. Zabývá se zejména právem obchodním a občanským.

Mgr. Vilém Vinopal

advokát a jednatel

Mgr. Tomáš Roček je absolventem Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Během studia získal zkušenosti na odborné stáži trestního úseku Okresního soudu v Pardubicích a v jedné z notářských kanceláří. Vykonává generální koncipientskou praxi, v rámci které se nejčastěji setkává s občanským právem, především právem závazkovým, a problematikou cizineckého práva.

Mgr. Tomáš Roček

advokátní koncipient

Alexandra Urbanová

asistentka advokátní kanceláře

Mgr. Karolína Hájková je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Během studií prohloubila své znalosti a získala zkušenosti v oblasti práva správního a občanského, když působila ve společnosti poskytující právní poradenství obcím a jejich představitelům. V rámci své koncipientské praxe pracovala dále v advokátní kanceláři, kde se věnovala zejména právu občanskému, obchodnímu a insolvenčnímu.

Mgr. Karolína Hájková

spolupracující advokátka