Nationality law

Nulla ultricies sollicitudin pharetra. Curabitur libero dui, adipiscing consequat tristique eget, consectetur ultricies velit. Nullam lacinia scelerisque enim, eget pharetra diam ornare eget. Pellentesque sodales interdum turpis, in adipiscing justo ullamcorper at. Nam placerat, nunc eget imperdiet ultrices, augue leo scelerisque augue, ut ornare diam sapien id massa. Sed a pellentesque erat. Duis non enim nibh. Suspendisse blandit, sem id viverra mattis, massa dui elementum erat, sed semper diam risus nec libero. Etiam condimentum faucibus orci, eget accumsan est congue vehicula. Proin cursus felis sit amet ligula mattis quis faucibus elit gravida. Nam vitae
Mgr. Vilém Vinopal vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity. Působil jako právník v lázeňské skupině zahrnující mimo jiné Léčebné lázně Bohdaneč a.s. a Lázně Teplice nad Bečvou a.s. Pracoval také ve Fakultní nemocnici Hradec Králové, kde se věnoval zejména obchodnímu právu a problematice veřejných zakázek. Jako advokátní koncipient pracoval v advokátních kancelářích v Brně a v Pardubicích. Zabývá se zejména právem obchodním a občanským.

Mgr. Vilém Vinopal

advokát a jednatel

Mgr. Tomáš Roček je absolventem Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Během studia získal zkušenosti na odborné stáži trestního úseku Okresního soudu v Pardubicích a v jedné z notářských kanceláří. Vykonává generální koncipientskou praxi, v rámci které se nejčastěji setkává s občanským právem, především právem závazkovým, a problematikou cizineckého práva.

Mgr. Tomáš Roček

advokátní koncipient